DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 150 ZŁ

O nas

Witamy Cię w świecie Hello Doggie!

Marka Hello Doggie powstała z miłości do zwierząt i z myślą o zwierzętach. Każdy z produktów jest zaprojektowany i wykonany z dbałością o każdy szczegół. Zanim wprowadzimy produkt do sprzedaży, jest on testowany przez psią część naszego zespołu, dzięki temu mamy pewność, że nie są to tylko rzeczy ładne, ale przede wszystkich funkcjonalne. 

Tworzymy rzeczy piękne, modne, wygodne. Wszystkie nasze produkty są ręcznie szyte w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Surowce używane w produkcji naszych artykułów spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Produkty posiadające ten certyfikat spełniają restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla  małych dzieci. Wierzymy, że zwierzaki pokochają je, a właściciele nie będą musieli wybierać między designem a funkcjonalnością.

Hello Doggie to również Salon Pielęgnacji Zwierząt (www.hellodoggie.pl), który mieści się w podwarszawskim Konstancinie. Można tam zobaczyć wszystkie nasze produkty, oraz wiele innych. Stawiamy na akcesoria dobrej jakości, w ofercie posiadamy produkty, które są przez nas przetestowane i spełniają nasze wysokie oczekiwania. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą szelek włoskiej marki Tre Ponti oraz kosmetyków Dr Lucy.

Kochamy to co robimy, robimy to co kochamy <3                                                                                                                                                             Twórcy hellodoggieWłaścicielem sklepu jest firma:
Hello Doggie  
Warszawska 21f
05-520 Konstancin Jeziorna
NIP 6572789500

Kontakt: info@hellodoggie.pl
Tel: 795 700 888

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenie naszego butiku i salonu Spa w podwarszawskim Konstancinie!